Dostępne opcje dostawy Express

Stigma-Rotary® - silnik do maszynki Fly

SKU STIG-FLY-MOTOR
Produkt dostępny
510,00 zł

Wysokiej jakości silnik o mocy 4,5 W (produkcja szwajcarska), obsługujący igły do rozmiaru 50.

Silnik Fly wyposażony jest w mimośród o średniej długości skoku, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie skoku w zakresie co najmniej 3,5 - 4,4 mm. Dostępne są również mimośrody długi oraz krótki. Mimośród krótki pozwala uzyskać skok w zakresie 2,6 mm - 3,4 mm, a długi - w zakresie 4,4 mm - 5,5 mm.

Maszynek Stigma używają artyści z całego świata, m.in. Cecil Porter, Nikko Hurtado, Mike Devries, Joe Capobianco, Guy Atchinson, Tommy Lee, Mike Demasi, Andy Engel, Milosch, Joe Harrison, Aaron Beel czy Anil Gupta - i wielu innych!

Szczegółowa charakterystyka produktu:

  • Skok średni (mm): 3,5 - 4,4 mm - wyposażenie standardowe
  • Skok krótki (mm): 2,6 - 3,4 mm - mimośród do dokupienia osobno
  • Skok długi (mm): 4,4 - 5,5 mm - mimośród do dokupienia osobno
  • Silnik: 4,5 W, produkcja szwajcarska
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Stigma© Rotary spełnia wymogi bezpieczeństwa i higieny i posiada oznaczenie CE.

UWAGA: Roczna gwarancja obsługiwana jest bezpośrednio przez Stigma-Rotary®. W niezwykle mało prawdopodobnym wypadku jakichkolwiek problemów z produktem Stigma-Rotary®, które można uznać za efekt udowodnionej wady fabrycznej, prosimy skorzystać z linku do strony producenta (zob. instrukcja) lub skontaktować się z naszym biurem, aby otrzymać dane do bezpośredniego kontaktu z odpowiednimi osobami w firmie Stigma-Rotary® .

Prosimy zapoznać się z instrukcją obsługi przed rozpoczęciem pracy z maszynką, aby zagwarantować odpowiednie postępowanie i utrzymanie gwarancji w mocy. Gwarancja nie obejmuje części podlegających zużyciu w toku normalnego użytkowania. Gwarancja nie obejmuje także silników, z uwagi na rozmaite czynniki i warunki, na jakie mogą być narażone. Stigma-Rotary® gwarantuje bardzo wysoki standard produkcji i kontroli jakości. Wszystkie maszynki przed wypuszczeniem ich z zakładu produkcyjnego są gruntownie testowane, co pozwala zagwarantować, że nie dojdzie do wysłania w jakikolwiek sposób uszkodzonego egzemplarza; stąd można wykluczyć tego rodzaju opcję .

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.