Dostępne opcje dostawy Express

Higiena i pielęgnacja

Odpowiednia pielęgnacja to warunek konieczny dla właściwego wygojenia się tatuażu, ważne jest zatem, aby stosowali Państwo u siebie i polecali klientom wyłącznie produkty najwyższej klasy. Oferowany przez nas asortyment produktów Hustle Butter Deluxe to prawdziwy hit na rynku, lubiany i wykorzystywany przez najlepszych tatuatorów na świecie.

Killer Ink Tattoo oferuje również produkty marek Ink Health i Ink-Eeze, pomagające odpowiednio zadbać o świeżą ozdobę ciała i zapewnić najlepszy efekt po całkowitym wygojeniu.

Posiadamy w asortymencie także szeroki zakres sprzętu i środków higienicznych i czyszczących, które pomogą utrzymać miejsce Państwa pracy sterylnym i bezpiecznym pod względem sanitarnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów do czyszczenia, dezynfekcji i antybakteryjnych, które pozwolą zachować najwyższy poziom higieny. Asortyment osłon, fartuchów, ściereczek i pojemników na odpady medyczne zapewni sprawny przebieg i bezpieczeństwo procesu tatuowania od początku do końca.