• Prices Inc Vat
  • Prices Exc Vat
Formularz kontaktowy

Książka: „Tattoo Masters Flash Collection Part 1” (Edition Reuss)

SKU BK-TMFC1
Produkt dostępny
320,00 zł 320,00 zł 208,00 zł 208,00 zł

Książkę „TATTOO MASTERS FLASH COLLECTION PART 1” otwiera fascynująca przedmowa, opisująca powstanie i rozwój flashy; po niej następuje wyczerpujący wywiad z legendą świata tatuażu, Donem Edem Hardym, który nie tylko udostępnił w tej publikacji flashe własnego autorstwa, ale także „białe kruki” z czasów, gdy tatuaż dopiero raczkował. Znalazły się tu arkusze stworzone przez Jerry’ego „Matrosa” Collinsa, Owena Jensena, Joe Liebera i „Pop” Eddy’ego i Berta Grimma - plejadę gwiazd tatuażu z początków XX wieku. Obszerna kolekcja zebranych tu flashy jest całkowicie unikalna! Ilustracje i rysunki zostały wykonane specjalnie do niej przez najlepszych współczesnych artystów. Każdy zaprezentował prace we własnym niepowtarzalnym stylu. Kolorowy koktajl, który powstał, każdego miłośnika tatuażu i tatuatora przyprawi niechybnie o szybsze bicie serca.

W kolekcji „TATTOO MASTERS FLASH COLLECTION PART 1” znalazły się prace takich asów, jak Horiyoshi III, Don Ed Hardy, Gau Bin, Jondix , Will Tatuwill, Kowhey, Tim Hendricks, Brian Everett, Big Capone, Genko, Alex Horikitsune Reinke, Zele, Dong Dong, Pablo Xno, Steve Goodspeed, Rogerio Snappy Gomez, Buddha Yang, Frank Chavez, JulioVillalobos, Doug Hardy, Elle Festin, Eddy Reyes Sr., Tomasi Suluape, K.C. Angel, Jared Leathers, Buzzy Jenkins, Hailin Fu, Michael Aul, Sanya Youalli, El Whyner, Yushi Takei, Henri B, Enrique Castillo i wielu innych.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone przed godziną 16:00 (w dzień roboczy) zostaną wysłane w tym samym dniu przesyłką kurierską zwykłą lub ekspresową w zależności od wybranej opcji.

Koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów i wagi paczki i wynosi już od 11, 95 EUR (przesyłka kurierska – UPS).Dostępna jest również opcja przesyłki ekspresowej z dostawą w następny dzień roboczy.

Gwarancja

Proszę kliknąć tutaj, aby zapoznać się z zasadami dotyczącymi gwarancji.

Kubeczki na farbę - 100 szt. (mix rozmiarów)
Kubeczki na farbę - 100 szt. (mix rozmiarów)
23,06 zł 19,22 zł
Hustle Bubbles Deluxe - Pianka myjąca (207 ml)
Hustle Bubbles Deluxe - Pianka myjąca (207 ml)
Z 96,00 zł 80,00 zł
Nowość
Kartridże Stellar 2.0 Round Liner, taper długi - 20 szt.
Kartridże Stellar 2.0 Round Liner, taper długi - 20 szt.
Z 127,00 zł 105,83 zł
Install Killer Ink Tattoo App Install